Filtry dla urzędów i budynków użyteczności publicznej

Skuteczny system wentylacji eliminuje zanieczyszczenia z powietrza, klimatyzacja zaś odpowiedzialna jest za właściwą temperaturę i poziom wilgotności.

Do sprawnego funkcjonowania tych zespołów i jakości AIQ niezbędny jest skuteczny system filtrów. Jako specjaliści z doświadczeniem od projektowania po wdrażanie i montażu instalacji systemów klimatyzacji i wentylacji wiemy, które filtry wykazują się największą skutecznością. Z korzyścią dla zdrowia użytkowników powierzchni, w których są montowane.

Odpowiednio dostosowane filtry z Aricon Filters zapewnią dopływ świeżego powietrza.

Zatłoczone parkingi w centrach miast, wymagają szczególnej dbałości o świeże powietrze.

Eliminacja szkodliwych cząstek z powietrza w galeriach handlowych i przylegających do nich parkingów jest wyzwaniem, któremu możemy skutecznie sprostać. W takich miejscach powinny zostać zastosowane filtry, które zadbają o przyjemną atmosferę i zachęcą do ponownych odwiedzin. Poprzez eliminację cząstek ze spalin, w często mocno zamkniętej przestrzeni, nasze filtry efektywnie oczyszczają pomieszczenia.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Zadbaj o zdrowe otoczenie.

Wzrost poziomu szkodliwych substancji w źle wentylowanej przestrzeni może zagrażać zdrowiu osób w niej przebywającym. To wymusza stosowanie efektywnych metod oczyszczania powietrza. Nasze filtry kieszeniowe i kasetowe stosowane są do wysokich i przeciętnych wymagań czystości IAQ.

Zapytaj o bezpłatną ofertę