Filtry do przemysłu spożywczego

W Aircon Filters dbamy o bezpieczeństwo z indywidualnym podejściem do każdego pomieszczenia.

Produkcja żywności wymaga szczególnych procesów ochrony. Filtracja wentylacji zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów, a także ogranicza nadmierny hałas i zapachy. System filtracji powietrza i klimatyzacji musi wpisywać się w bezpieczeństwo procesów produkcji jak i osób przebywających w pomieszczeniu.

Filtr wentylacji musi zapewnić ochronę przed drobnoustrojami z powietrza i zminimalizować ryzyko skażenia mikrobiologicznego. Jakość powietrza ma tutaj kluczowe znaczenie.

Filtry Aircon Filters odpowiedzialnie sprawdzają się przy zachowaniu higieny pracy w przemyśle spożywczym. 

Poszukujesz filtrów do magazynu, centrum logistycznego lub innego miejsca?

Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego wyzwania jakie stawiają przed nami Klienci. Jako specjaliści od projektowania i montażu układów wentylacji i klimatyzacji mamy doświadczenie w swoim fachu. Zapraszamy do kontaktu. 

Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Zadbaj o zdrowe otoczenie.

Wzrost poziomu szkodliwych substancji w źle wentylowanej przestrzeni może zagrażać zdrowiu osób w niej przebywającym. To wymusza stosowanie efektywnych metod oczyszczania powietrza. Nasze filtry kieszeniowe i kasetowe stosowane są do wysokich i przeciętnych wymagań czystości IAQ.

Zapytaj o bezpłatną ofertę