Maty filtracyjne

Maty filtracyjne stanowią istotny element wyposażenia w przemyśle, pozwalając na skuteczne oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń. Szczególnie ważne są maty z włókna szklanego Paint Stop, które są stosowane w lakierniach i urządzeniach do malowania natryskowego, zarówno w przemyśle motoryzacyjnym, jak i w innych zakładach produkcyjnych, gdzie lakierowanie jest jednym z procesów (np. meble, okna, części maszyn itp.). Maty te są również wykorzystywane do odpylania suchych pyłów, takich jak pył szlifierski w stolarniach i zakładach obróbki metali.

Seria filtrów sufitowych z włókna syntetycznego znajduje zastosowanie w lakierniach przemysłowych na końcowym etapie filtracji w kabinach lakierniczych.

Filtr wstępny G3/EU3 jest wykorzystywany do oczyszczania powietrza przed procesem właściwej filtracji w urządzeniach takich jak rekuperatory czy klimakonwektory. Filtr występuje w wersji białej lub biało-niebieskiej, a trwałość materiału wynika z poliestrowej struktury i termicznego połączenia poszczególnych warstw. Filtr ten znajduje zastosowanie w produkcji filtrów kasetowych i kieszeniowych.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Zadbaj o zdrowe otoczenie.

Wzrost poziomu szkodliwych substancji w źle wentylowanej przestrzeni może zagrażać zdrowiu osób w niej przebywającym. To wymusza stosowanie efektywnych metod oczyszczania powietrza. Nasze filtry kieszeniowe i kasetowe stosowane są do wysokich i przeciętnych wymagań czystości IAQ.

Zapytaj o bezpłatną ofertę